All World Tutoring

                                         Promotions

 1) If you have two or more students in the same household that need help, we'll decrease the price per hour.

  EX:

2 Students that are in Grade 10 & 8 in the same house, the charge would be $25 per hour.
2) If a student does more than 2 hours per week, we'll decrease the price per hour

EX:

If a student needed 3 hours a week for Grade 12 Chemistry, the charge is $25 per hour.
Picture